Турнір юних біологів

20 жовтня 2019 року на  базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  проходив турнір юних біологів. Цього року в турнірі брала участь 21 команда. Наш район  представляла команда «ТЕРА», до складу якої увійшли учні НВК №2: Ющик Оксана, Сус Ірина, Джус Анна, Кривдік Аліна, Найдич Богдан, учні 10 – 11 класів, керівник – Л.П. Денисюк, вчитель біології.
   Разом з іншими учасниками наші юні біологи виборювали право називатися кращими, демонструючи свої знання та ерудицію у різних галузях біології.
   Під час турніру представники команди «ТЕРА» впевнено показали  уміння розв’язувати складні біологічні завдання, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. Учасники нашої команди з першого дня підготовки були налаштовані на перемогу, яку і здобули – ІІІ місце в області.
Пишаємось нашими юними біологами!