Мотиваційні проєкти

Танець – це прихована мова душі.(Марта Грехем)

Танець – це мова тіла, мова душі.

Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. За свою довгу історію він багато змінювався, відображаючи культурний розвиток, але суть залишилась незмінною – це можливість виразити емоції за допомогою тіла. Заняття танцями дозволяє пережити та відчути ті емоції, які зазвичай у повсякденні «зажаті» або нерозкриті, як і позитивні емоції – радість, гордість, так і негативні –  смуток, невпевненість. Саме через рух це все можна виплеснути назовні – розкритися. Танець – це, перш за все, краса, політ руху, злиття з музикою, спосіб показати себе в тому образі, в якому, можливо ніколи не будеш у житті, спосіб самовираження.

Отже, заняття  в гуртку танців  – це здоров’я, координація, позитивні емоції, фізична форма й упевненість у собі та своїх силах.

Танець – це життя!

Твій добрий зір в моїй уяві лине…

Чи сніг летів, чи квітнув теплий май,

Ти вчив любити подвиги людини,

Красу труда й безсмертний рідний край.

В. Сосюра, «Учитель»

Є у нашому календарі свято, яке, без сумніву, стосується кожної людини – це День Вчителя. Від малого до великого колись усі були учнями, кожен з нас у свій час переступив поріг школи, і у пам’яті нашій живе спогад про людину, яка віддала частинку себе – про учителя.

Як казав Демокріт: “Подібно до того, як буває  хвороба тіла, буває також хвороба способу життя”. Тож ми б хотіли аби це було гаслом у вашому житті. Давайте будемо дотримуватись усіх правил, адже той, хто веде здоровий спосіб життя, буде мати здорове подальше майбуття.

У рамках заходів по запобіганню  та протидії булінгу учні ЗЗСО “Камінь – Каширський” ліцей №2 створили соціальний відеоролик “Стоп булінг!”.