Радимо прочитати!

Бібліотека найменшим читачам

Аудіо казки.
 На цій сторінці ви можете послухати різні аудіо казки українською мовою з музичним супроводом. Казки розповідають професійні актори.

Казки для дітей.
 Усі дітки люблять слухати казки перед сном або у вільний час. А от коли ще можна не тільки послухати але й подивитися цікаву ілюстровану історію, то це просто чудово. Разом із персонажами…
 http://www.kazka.in.ua/    Народні українські казки
 abetka.ukrlife.org – Весела абетка. Абетки, казки, читанки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят.
 kazkar.at.ua – Дитячий сайт Казкар. Найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі,французькі, індійські і українські народні казки, казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін та Леся Українка, аудіоказки, мультфільми і діафільми.
 levko.info – Дитячий сайт ЛевкоІгротека (ігри зі словами, відмінності, дитячі фокуси, лабіринти, рухливі ігри та конкурси), Батькам (безпека дитини, винахідливі батьки, виховання, психологія, здоров’я дитини, дитяча мода), Віршики (віршики, гуморески, лічилки), Весела школа (англійська мова, географія, математика, мистецтво, природознавство, рідна мова, загальний розвиток), Власноруч (подарунки, рецепти для дітей, саморобки, стінгазети), Все для свята (весняні, зимові, літні, осінні), Казки (казки народів світу, казки українських авторів, українські народні казки), Online ігри (герої мультфільмів, гонки, логічні та розвиваючі, одягалки, розмальовки, спортивні, стрілялки), Розмальовки
 zagadki.at.ua – Загадки. Цікаві дитячі загадки, загадки для дорослих, логічні, акровірші, загадки в ребусах і головоломках. Прислів’я-приказки і українські народні загадки.
 zagadki.org.ua – Загадки для кмітливих. Сайт для тих, хто захоплюється загадками. Загадки, ребуси, зображення, ігри.
 www.zaspivaj.com – Заспівай! Музичний дитячий портал. Музика та пісні для дітей і всієї родини. Колискові Жартівливі Сімейні  Народні Шкільні Казкові Батьківщина Фізкульт-ура Весна Літо Осінь  Зима Новий рік 8 березня День Народження Інші свята Релігійні Для немовлят Іноземні Різні пісні Музичні ігри Танці Навчання Музичні програми.
 deti.e-papa.com.ua/kazky – Казки для дітей
 www.onlandia.by – Онляндія безпечна веб-країна. Портал для дітей, батьків, вчителів.
 www.ukr-tur.narod.ru– Світ географії та туризму. Земля, космос, материки і океани, мандрівники, географи, чудеса світу, карти, туризм, рекреація, незвідане, країни світу.
 kazki.org – Світ казок
 cikave.org.ua– Цікаве із світу науки. Більшість матеріалів сайту взяті з провідних наукових англомовних джерел. Рубрикація сайту наступна: Космос – все про зоряне небо, планети і сонячну систему. Медицина – актуальна і корисна інформація про те, як зберегти своє здоров’я. Суспільство – цікаві факти про соціум, в якому ми живемо. Різні дані соціальних опитувань. Древність – для тих, хто цікавиться археологією. Еврика – про найбільш інноваційні та вражаючі технології сучасності! Земля – наш дім – інформація про клімат, погоду та інші гео-дослідження нашої планети. Гіпотези, відкриття. Різні цікаві статті за темами: ІсторіяАстрономіяГеографіяБіологіяЛюдина та Фізика.
 cikavosti.com – Цікавості. Пізнавальний інтернет-журнал. Цікаві, пізнавальні та повчальні факти, новини та статті з усього світу. Людина, природа, технології, всесвіт – це неповний перелік новин у текстовому, фото- та відеоформатах. Статті про красу природи, загадку людини, історичні замальовки, проблеми сучасності – екологія, здоров’я,технології.