Там, де краса і розум обнялись…

Тетяні Йосипівні Митчик – 50 років!
   Чітке керівництво й уміння вислухати кожного, професійний зріст і постійне самовдосконалення, політичні амбіції і благодійні проєкти, природна краса й розкішна вишуканість… І, виявляється, все це, і навіть набагато більше, може вмістити в собі тендітна жінка. Йдеться про Тетяну Йосипівну Митчик, директорку ЗЗСО “Камінь-Каширський ліцей” №2.
  Увесь наш дружний колектив хоче привітати свого керівника й наставника з 50-річчям!
Скільки серця вкладено у ці 50? Скільки доль відмічено на карті життя? Скільки приводів для радості? Скільки справ зроблено? Щоб відповісти на усі ці питання, доведеться писати справжні монографії. Бо досягнень у ювілярки багато, а планів – ще більше.
   Тетяна Йосипівна завдяки своїм аналітичним вмінням, компетентності, потягу до нових ідей та творчої ініціативності
зуміла всім довести, що навчальний заклад може стати не тільки
освітнім, але й інноваційним, культурним і навіть волонтерським центром громади.
   Ця дивовижна людина – завжди на вістрі освітніх інновацій, на це вказують цілі власного професійного удосконалення. Тетяна
Йосипівна – тренер Нової української школи, експерт Державної служби якості освіти, член колегії управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради, атестаційної комісії ІІ рівня, депутат міської ради VIII скликання, організатор волонтерського хабу, у якому надають підтримку не тільки військовим, але й вимушеним переселенцям.
  Довіра й повага людей, помножені на природний хист та
досвід спілкування з людьми, дозволяють очільниці закладу вести ефективну комунікацію з батьками.
   Вона – надзвичайний педагог, якого люблять і поважають
діти. Вражає її організація роботи з обдарованими учнями.
Результативність обраних Тетяною Йосипівною стратегій навчання засвідчує участь вихованців в інтелектуальних конкурсах, а саме: 12 перемог в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Більше 24 здобувачів освіти стали призерами обласної олімпіади ім. Михайла Кравчука. Стільки досягнень – і це лише один маленький вектор діяльності педагога.
   Завдяки мудрому керівництву Тетяни Йосипівни очолюваний
нею заклад успішно функціонує, продовжує бурхливо розвиватися. Адже важкі воєнні виклики роботи ліцею директорка сміливо прийняла на себе.
   Вона – стержень колективу, усі працівники нашого закладу довіряють їй. Професіоналізм із людяністю – той стандарт, який
робить з керівника наставника.
Золоті 50 років – це привід для гордості, радості, грандіозного свята, нових вершин, добрих побажань, приємних слів. Це час для підсумків і планів, привід для відкриття чогось незвіданого.
   Дорога наша Тетяно Йосипівно!
Щиро вітаємо Вас із ювілеєм! Нехай життя б’є ключем, енергія переповнює, близькі бережуть і піклуються, кожен день дарує посмішки і буде багатим на сюрпризи, емоції і любов. Нехай усі Ваші плани реалізуються, а мрії збуваються. Нехай у цей ювілейний рік Вашого життя відбудеться найжаданіше свято всіх українців – переможне закінчення війни.