Моделювання, проєктування сучасного уроку НУШ

У січні 2024 року на базі ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» №2 відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів.

Опрацювали тему “Моделювання, проєктування сучасного уроку НУШ: компетентнісний підхід. Кейс-технологія в освіті як спосіб формування життєвих компетентностей”.

Учасники ділилися досвідом, виконували практичні вправи, обмінювалися думками щодо важливості формування у дітей соціальної компетентності, оскільки ці знання стають нагальною потребою сьогодення.

Леся Прач презентувала відеоколаж “Кейс -уроки у початковій школі”.

Про схвалення  Стратегії розвитку читання на період до 2032 року” Читання як життєва стратегія” та затвердження операційного плану її реалізації на 2023-2025 роки розповіла заступник  директора з навчально-виховної роботи Світлана Курчик.

Олена Чурак поділилась  досвідом роботи і представила презентацію ” Портрет учителя, який атестується”.

Педагогічні дебати ” Якісна реалізація рекомендацій висновку  інклюзивно-ресурсного центру у закладі освіти: критерії, принципи, методи” підготували асистент учителя Юлія Березнюк і логопед Людмила Куява.

Усі учасники засідання переконалися, що вчителі початкових класів – це команда однодумців, націлених на досягнення спільної мети.