Педагогічні читання

Учасники педагогічних читань – учителі  НВК№2 – прослухали виступи колег Хаймик Л.І (“Виховання екологічної грамотності та здорового способу життя молодших школярів в умовах реалізації Концепції НУШ”.),Лавринюк Н.П (“Формування та розвиток громадянської активності, самостійності та організаторських здібностей учнів на уроках гуманітарного циклу”.),Козловської Л.В.(“Підприємливість та фінансова грамотність – наскрізна лінія шкільної математичної освіти”.),Зібрової Н.В(“Педагогіка партнерства» як один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу”.),Гембік В.П.(“Шляхи вирішення проблем соціалізації учнів з особливими освітніми потребами в сучасному освітньому просторі”.),Боднарюк О.А(“Реалізація наскрізної лінії  «Громадянська відповідальність» на уроках історії та правознавства через використання інноваційних технологій”.),Денисюк Л.П.(“Екологічна безпека та сталий розвиток – наскрізні змістові лінії предметів природничого циклу”.)