День художника

Щорічно у другу неділю жовтня Україна відзначає День художника.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – це невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб людини.

Образотворче мистецтво є однією з найпоширеніших та найдосконаліших форм  прояву прекрасного і в діяльності НВК № 2, оскільки в художній палітрі діти мають змогу викристалізувати свій внутрішній світ, дати лет кольорам глибоких почуттів.

З нагоди свята митців кафедрою естетики було організовано у гімназії персональну виставку малюнків учнів 7-А класу Анастасії Соловей, Максима Шуляра, Олександри Літвінчук, а також персональну виставку картин учителя образотворчого мистецтва нашого закладу, члена спілки художників Камінь-Каширщини А. А. Дубровського.

Члени факультативу «Основи риторики» познайомили учнів 5-7 класів з традиціями національної художньої школи, здобутками українських майстрів пензля – Катерини Білокур та Івана Марчука.

Для тих, хто вміє не лише читати, а й фантазувати, хто, читаючи, малює, було організовано конкурс малюнків із зображеннями літературних героїв, захопливих сюжетів, історій, пригод.

Найактивнішими були учні 6-А, 5-Б, 7-А класів, оскільки представили найбільшу кількість власних надбань. Кращими визнані роботи наступних гімназистів:

1 місце – Горохівска Олена (6-А), Цюрик Іванна (6-А), Приймак Дмитро (5-А)

2 місце – Пасік Валерія (6-А), Карпук Артем, Федчик Суламіта (6-б), Перещук Ліна (4-А).

3 місце – Шмельов Юрій (5-б), Мазурик Софія (6-Б), Пасічко Андрій (7-Б).

Гран-прі конкурсу журі одностайно присудило Шуляру Максиму, Літвінчук Олександрі, Соловей Анастасіі.

Вітаємо вас, юні обдарування, майбутні Рембрандти, Леонарди да Вінчі та Рафаелі Санті! Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислюватися над сутністю нашого буття!