Зібрано 120 тисяч гривень!

Ярмарок – це не тільки місце продажу, це вир незабутніх емоцій. А благодійний ярмарок – це вияв підтримки захисників, об’єднання зусиль для спільного результату.
 Нашій шкільній родині все вдалося! Адже ярмаркували без утоми – з понеділка до п’ятниці.
Учні 5-11 класів ліцею назбирали понад 62 тисячі гривень. І це завдяки активним і небайдужим дітям та розуміючим і щирим батькам.
Атмосфера – фантастична, хотілося купити всього і побільше! Асортимент вражав – на ярмарку можна було придбати різноманітні страви, а ще напої, іграшки. Було усе – від велетенських хот-догів до мініатюрних бутербродів з хроном та салом, від домашніх млинців з сиром до вишуканих тортів.
   Загальна сума, зібрана під час цього незвичайного п’ятиденного ярмаркового марафону, – 119367. До цієї суми увійшли також гроші з нашої скриньки для благодійних внесків на ЗСУ.
Дорогі діти! Шановні батьки й працівники закладу! Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!