Свято «Різдво йде!»

17 грудня 2019 р. у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти вже всьоме відбулось прекрасне свято «Різдво йде!», що традиційно проводиться за участі учнів, які вивчають польську мову. До участі зголосилось  діти та вчителі з усіх  куточків Волині.
  Розпочати свято та привітати усіх прибула консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку пані Тереза Хрущ. Пані консул щиро вітала усіх присутніх із наближенням Різдвяних свят та висловила сподівання, що традиція зустрічатися з педагогами, талановитими учнями в інституті триватиме та сприятиме утвердженню християнських цінностей, взаємоповаги, добросусідства.
   Місія свята «Різдво йде!» – дарувати усім душевне тепло, надію. Нагадати, що наближаються Різдвяні свята, коли на землю спускається Божа благодать, і коли особливо гостро відчувається потреба спокою, гармонії.
   Учні  нашої школи теж взяли участь у святі. Дівчатка 6-В класу виступили з композицією  «Сicha noc, święta noc…» ,якою привітали всіх присутніх з прийдешніми святами.
  Завершилося свято врученням солодких призів, взаємними привітаннями та побажаннями гарних та веселих свят!