Переможці обласних олімпіад

Закінчився ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з основ наук. Його учасниками були 13 здобувачів освіти ЗЗСО «Камінь- Каширський ліцей»№2- переможців районних олімпіад .
   Призерами обласних олімпіад у 2023-2024 навчальному році стали:
Павлючук Валерія учениця 9-А класу з хімії (вчитель Довжик Т.І.) – ІІІ місце; Заблоцький Костянтин учень 7-А класу з математики (вчитель Корега І.М.) -ІІІ місце; Мисік Артем учень 9-А класу з математики (вчитель Козловська Л.В.)-ІІІ місце ; Сторожук Богдан учень 10-А класу з математики (вчитель Митчик Т.Й.) – ІІ місце; Боснюк Богдан учень 10-А класу з математики (вчитель Митчик Т.Й.) – ІІ місце; Савчук Ірина учениця 11-А класу з біології (вчитель Лисюк Л.М.) – ІІІ місце; Кадира Софія учениця 8-А клаус з історії (вчитель Шумік О.П.) – ІІІ місце.
Переможцями обласної математичної олімпіади ім.М.Кравчука у 2023 році стали: Мисік Артем (9-А клас) – ІІІ місце (вчитель Козловська
Л.В.); Приходько Микола (7-А клас) – ІІІ місце (вчитель Коренга І.М.);
Багнюк Дмитро (6-А клас) – ІІ місце (вчитель Галас А.В.) ; Оксенюк Дмитро (6-А клас) – ІІІ місце (вчитель Галас А.В.);
Кот Тарас (5-В клас) – ІІ місце (вчитель Войчик Т.М.); Солонінко Артем (5-В клас) – ІІІ місце (вчитель Войчик Т.М.)
   Учні ліцею зайняли 13 призових місць , показавши глибокі та
системні знання з предметів, з них : чотири – ІІ місця та дев’ять – ІІІ місць, це на 1 місце менше ніж у 2022-2023 н.р.R