Випускники школи – учасники АТО

Оксенюк Вадим Віталійович

Народився 24.06.1994 року в м.Камені-Каширському.
    З 2005 по 2010 рр. навчався у школі-гімназії №2 у класі спортивноо напрямку.

Після закінчення дев`ятого класу у2010 році вступив до Камінь-Каширського ВПУ на навчання по спеціальності муляр-штукатур. Після закінчення училища, у 2013 році, Вадим вступив на військову службу на контрактній основі.
       По розпорядженню райвійськкомату був направлений в Крим с.Перевальне для проходження навчання у лавах військово-морських сил України. У зв`язку із захопленням території Криму військами Російської Федерації у березні 2014 року, військова частина, в якій служив Вадим, залишила територію півострова Крим.

Разом зі своїми товаришами по службі Вадим був відправлений в зону АТО на схід України.
    Протягом 8 місяців Вадим був учасником бойових дій, які проходили під м.Волновахою, с.Гранітним та с.Таланівка.
       Незабаром Вадим знову відправиться в зону бойових дій.
       Повертайся з перемогою в свій дім, наший солдате!

Апостолов Сергій Вікторович

Народився 03.06.1993 року в м.Камені-Каширському.

З 2000 по 2010 рр. навчався у школі-гімназії №2.

Після закінчення  школи, у 2010 році, вступив до Камінь-Каширського ВПУ.

10 жовтня 2011 року по 3 жовтня 2012 року Сергій проходив строкову службу.  З початком  неспокійної політичної ситуації в країні та анексією Криму країною-агресором, 12 квітня 2014 року, Сергій, як військовозобов`язаний, був мобілізований до лав Збройних Сил України.

У складі 51-ї ОМБ  був учасником бойових дій у зоні АТО. Зокрема,  біля м. Щастя, Луганського аеропорта,  містечок і селищ Новосвітлів, Весела, Тарасівка, Новоанівка, Слов`янськом, Красним Лиманом, Луганськом.

Слава Україні! Героям Слава!

Косінчук Юрій Олександрович

Народився 01.05.1994 року в м.Камені-Каширському.

З 2005 по 2010 рр. навчався у школі-гімназії №2 у класі спортивного напрямку.

У 2008 році у складі шкільної команди став чемпіоном Всеукраїнських змагань «Старти надій» в Артеці.

Після закінчення базової школи у 2010 році вступив до Камінь-Каширського ВПУ на навчання по спеціальності муляр-штукатур. По закінченню навчання, у 2013 році, Юрій вирішив стати військовим,  вступивши на військову службу на контрактній основі.

Юрій проходив навчання у Львові протягом трьох місяців. З 8 березня 2014 року був відправлений охороняти східні кордони України у складі 80-ї аеромобільної бригади повітряно-десантних військ України.

З початком військових дій на сході країни брав участь у боях під Слов`янськом, Красним Лиманом, Луганськом. Протягом семи місяців був учасником бойових дій у зоні АТО.

Сидорук Вадим Вікторович

Народився 14.06.1993 року в м.Камені-Каширському.

З 2000 по 2010 рр. навчався у школі-гімназії №2.

Після закінчення  школи у 2010 році вступив до Камінь-Каширського ВПУ.

8 жовтня 2012 року по 9 жовтня 2013 року Вадим проходив строкову службу.

З початком  неспокійної політичної ситуації в країні та анексією Криму країною-агресором, 9 квітня 2014 року Вадим, як військовозобов`язаний, був мобілізований до лав Збройних Сил України.

У складі 51-ї ОМБР   був учасником бойових дій у зоні АТО. Зокрема, біля містечок Антонівка, Сигнальне, Костянтинівка та інших Луганської області.

Назарчук Андрій Валерійович

Народився 05.06.1993 року в м.Камені-Каширському.

З 1999 по 2010 рр. навчався у школі-гімназії №2.

Після закінчення школи вступив до Макарівського медичного училища, яке закінчив у лютому 2013року. У квітні 2013 року проходив службу у військах Національної гвардії, в частині № 3066, за спеціальністю «фельдшер», що дислокувалася в м.Києві.

Вперше поїхав у зону АТО 13 травня 2014 року (м.Маріуполь), повернувся 2 липня 2014 року. Вдруге був відправлений 12 липня 2014 року у Луганську область, а саме: с.Комишеваха, с.Золоте, м.Первомайськ.

В даний момент забезпечує територіальну цілісність України на кордоні з Молдовою.

Малашевський Павло Іванович

Народився 27.05.1989 року в м.Камені-Каширському. З 1996 по 2006 рр. навчався у школі-гімназії №2.

Після закінчення школи  проходив строкову службу у військовій частині м.Луцька, навчався у Сокоричівській школі-міліції.

Вищу освіту здобував у Національній академії внутрішніх справ України в м.Києві на  юридичному факультеті (кафедра кримінального процесу). У званні старшого лейтенанта міліції працює начальником сектора карного розшуку Луцького міського  УМВС  України у Волинській області.

Вперше відправився у зону АТО в листопаді -грудні 2014 року, вдруге перебував у березні-квітні 2015 року.

Павло разом зі своїми колегами-правоохоронцями забезпечували охорону громадського порядку в зоні АТО.

Харечко Святослав Юрійович

Народився 08.06.1989 року в м.Камені-Каширському.

З 1996 по 2006 рр. навчався у школі-гімназії №2.

Після закінчення школи  навчався в Національному аграрному університеті біоресурсів та природокористування України.

Під час проходження  строкової служби, у непростий для України час, як військовослужбовець був направлений  у зону АТО.

Разом зі своїми побратимами захищав позиції українських військ в районі Савур Могили.

На даний час Святослав   демобілізований.