Електронна реєстрація

У зв’язку з чисельними зверненнями органів управління освітою та закладів освіти, та з урахуванням наказу Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» була розроблена система «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org). Автоматизований портал розроблений для користування батьками та закладами загальної середньої освіти в режимі он-лайн для прозорості та зручності при реєстрації дітей в заклади освіти, а також аналізу поточного стану реєстрації.

Запис вебінару з інструкцією по роботі з порталом доступний за посиланнями https://www.youtube.com/watch?v=y2rpII-HoKs&feature=youtu.be .

Система включає в себе 3 рівні доступу:

• батьки дитини(дітей);
  • заклади освіти;
  • органи управління освітою.

Система надає батькам:

• пошук закладів освіти на карті;
  • ознайомлення з інформацією про заклади освіти (їх місцезнаходження, контакти, сайт, мова навчання, доступними гуртками, секціями, отриманими нагородами тощо);
  • подача заяви в автоматизованому електронному вигляді з можливістю прикріплення додаткових документів та відправкою заяви в один чи декілька закладів освіти;
  • отримання інформації електронною поштою про стан заяви та подальші дії для вступу до закладу освіти.

Система надає закладам загальної середньої освіти:

• редагування первинної інформації про свій заклад (профілі, мови навчання, досягнення тощо);
  • прикріплення інформації про територію обслуговування та установчі документи для ознайомлення;
  • створення заяв, оброблення заяв батьків в електронному вигляді з можливістю друку як самих заяв, так і супроводжуючих документів;
  • автоматизований розподіл заяв на першочергові(з урахуванням пільг з наказу) та другочергові;
  • архів журналу заяв з можливістю імпорту в Excel;
  • автоматичне формування наказів про зарахування.

В найближчий час планується розробити імпорт зарахованих заяв до програмного забезпечення КУРС:Школа у вигляді учнів 1-го класу для більш комфортної підготовки до нового навчального року.

Розпочато етап розробки функціоналу для органів управління освітою. Передбачаються наступні можливості:

• доступ до перегляду наповнюваності/спроможності закладів загальної середньої освіти;
  • отримання інформації про кількість вільних місць в закладах;
  • збір статистики по заявам у розрізі шкіл свого органу управління освітою.

Ми сподіваємося, що ці дані допоможуть органам управління освітою проводити їх аналіз та оперативно приймати управлінські рішення.

Детальні інструкції знаходяться на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org) в розділі «Підтримка».

Якщо у Вас виникнуть питання, зауваження або побажання щодо роботи з порталом, звертайтеся на електронну пошту info@ekyrs.org або телефонуйте на контактні номери технічної підтримки:

тел.: +38 (057) 777-02-77

тел.: +38 (097) 678-76-50