В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулася краєзнавча подорож, де учні 4-Г класу разом з бібліотекарями відвідали краєзнавчий музей міста. Екскурсоводи провели змістовні та захоплюючі екскурсії, на яких учні дізнались більше про історію міста, природу району, а також про археологічне минуле рідного краю. На згадку про подорож учні отримали оригінальні закладки та буклети.








