18 квітня 2019 року Камінь-Каширським РВ УДСНС України у Волинській області було проведено гарнізонні тактико-спеціальні навчання та день цивільного захисту в НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей №2”.
У рамках заходу учні дізналися багато цікавого. Спершу відбулися евакуаційні заходи, потім теоретична частина, під час якої діти дізналися, як діяти в надзвичайних ситуаціях, як правильно викликати Службу порятунку, які номери телефонів екстренних служб, що робити у разі виявлення загоряння, і як поводитися при знаходжені вибухонебезпечного предмета, як не розгубитися в натовпі.
Практичне заняття: “Вогнегасники. Їх види. Гасіння пожежи”.
Учні познайомилися з бойовим оснащенням рятувальників, з яких відсіків складається пожежний автомобіль, яким приладдям доводиться користуватися, щоб вивільнити затиснену людину з автомобіля, з-під завалу, обрізати електропроводи тощо. Насамкінець зістрічі діти подякували рятувальникам за змістовний захід.







