Виховна робота школи

Виховна система
нашого закладу базується на трьох «китах»

Мета і завдання
виховного процесу:

Мета – формування морально-духовної, життєво-компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі, як громадянин, сім’янин, професіонал.
       •Головне завдання – створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації особистості, розвитку духовного, фізичного потенціалу учня.
        Виховна система передбачає формування інтелектуального, морального, комунікативного, естетичного і фізичного потенціалів кожного учня, який має оволодіти цілісною системою знань про навколишній світ, практичними уміннями і навичками, засобами творчої діяльності, прийомами і методами самопізнання і саморозвитку, ціннісним ставленням до себе, до соціуму та навколишнього середовища.

В ТЕМПІ вирує життя

Оздоровча гра “Квест”

vшкола Людяності, бо людина є найвищою цінністю в нашій школі;
vшкола Доброти, бо саме добрі помисли і дії людини будуть конструктивними;
vшкола Успіху, бо тільки успішна людина може жити і творити в суспільстві.