Вітаємо переможців обласного етапу ХVIІ Всеукраїнського турніру юних правознавців!

Остання неділя вересня зібрала у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  членів  наукових товариств області – юних знавців правознавства.

У ХVІІ  ТЮП взяло участь 14 команд. Камінь-Каширський район представляла команда «ТЕМП»   НВК №2  у складі: учениці 11-А класу Ющик Оксани (капітан команди), учнів 10-А класу Кривдік Аліни, Бегаль Марії та Кузьмича Ярослава, учениці 9-А класу  Бутель  Юлії. Юні правознавці  вибороли диплом ІІІ ступеня (наставники учнів  учителі історії та правознавства –  Боднарюк О.А., Войчик Л.С.,  Шумік О.П.).

Під час турнірних боїв школярі розглядали складні та актуальні  для суспільства  завдання, що стосувалися понять академічної доброчесності, криптовалюти,  проблем булінгу та мобінгу, децентралізації державних фінансів, медичного кодексу тощо.  У ході дискусій юні любителі юриспруденції показали своє бачення запропонованих проблем та  шляхи  їх вирішення.

Дорогі учні, ви великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими, здібними дітьми та дуже пишаємося Вами!