ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ

Минуть роки, спливуть тумани,
На землю знов зійде зоря,
Та не загоїть тої рани,
Що ваша смерть нам принесла.
Неначе день, пройшов цей рік.
Як швидко час минає.
Ви вже не ступите на поріг –
Вас із нами вже немає

26 липня виповниться рік як відійшла у Вічність мудрий керівник, добра і щира людина – директор НВК №2 Куницька Галина Василівна.

Ми з щемом і скорботою згадуємо про прекрасну Людину, Вчителя від Бога, чуйну та добру колегу. Доля не пестила Галину Василівну . Все, чого досягла у своєму житті – це завдяки праці, постійному самовдосконаленню, життєвому оптимізму.

За роки своєї плідної діяльності Куницька Г.В. виховала не одне покоління, розв’язала тисячі життєвих задач і рівнянь. Та раптом списався у руках учительки той шматочок  шкільної крейди, без якого себе не уявляла, обірвалася ниточка життя…

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Галину Василівну — особистість справді неординарну, яскраву,талановитого керівника, невтомного і самовідданого вчителя, прекрасного директора школи, одного з найуспішніших  у районі. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя, учням, колегам, країні. Галина Василівна була  саме такою : спокійною, дуже енергійною людиною, великим працелюбом, талановитим керівником, гарною мамою та бабусею. Завжди виношувала нові, цікаві ідеї, уміла  зацікавити ними інших, невтомно творила і плекала рідну школу, якою жила до останнього подиху.

Нехай світлий, добрий спомин про Галину Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала, а наша молитва дійде до Вас,Галино Василівно, щоб Рай Вам був   на небі, любов, щоб наша Вас гріла, щоб пам’ять на землі зоріла.

Спочивайте з миром – ми завжди Вас пам’ятатимемо!