Традиції школи​

Традиції школи- це ті найвеличніші чари, що об’єднують учителів, учнів та батьків в один колектив, в одну велику родину. Наша школа славиться своїми традиціями. Серед них зустрічаються досить давні та рідні свята.

Свято Першого вересня- традиційне Свято Знань. Саме в цей день ми приймаємо до великої, дружньої родини першокласників. Традиційно батьки приводять першокласників на лінійку і віддають їх у руки вчителів, заповідають їм шанувати та примножувати традиції школи.

2005 рік – інтелектуальний марафон. Переможці якого нагороджуються на Дні гімназії одноразовими стипендіями Піклувальної ради.

21 листопада – День гімназії.

З 2003 року школа почала функціонувати як навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №2. 21 листопада ми святкуємо День гімназії. В цей день учні 5-х класів презентують свої класні колективи, дають обітницю гімназиста.

День українського козацтва – свято, яке відзначається щорічно 14 жовтня  в день святої Покрови Пресвятої Богородиці. В нашій школі вже стало традицією відзначати таке важливе свято нашої історії, нашої держави. Наші учні, так як і ми, є нащадками тих, хто захищав терени нашої Батьківщини, беруть участь у спортивних змаганнях, щоб ще раз продемонструвати свою силу і мужність.

Свято останнього дзвоника.

Це свято завжди приходить урочисто і водночас душевно. Всі учні школи чекають його з нетерпінням. В цей день підводяться підсумки всього навчального року. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

З 2001 року започатковано фестиваль обдарованої учнівської молоді- Журавлиний бал.