Про зарахування учнів до 1-го класу у 2019/2020 н. р.

На виконання статті 53 Конституції України,  статей 12, 13 Закону України «Про освіту»,  статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» із змінами, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з метою  впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа», розпорядження Камінь-Каширської районної державної адміністрації від 25.05.2018 р. № 153 «Про закріплення території обслуговування закладами початкової  та базової середньої освіти»  та поданих заяв батьків, наявних документів (медичної картки дитини, копії свідоцтва про народження).