Скоробагатько Олександр Степанович

Вчитель фізичної культури,
спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Стаж роботи - 36 років.
Народився 28 березня 1961 р. Навчався в середній школі с.Велика Глуша Любешівського району. Після закінчення школи вступив в ЛДПІ ім. Лесі Українки. З 1982 по 1994 р. працював в Полицівській середній школі. З 1994 по 2012 працював в НВК №2 м. Камінь-Каширська.

Зубок Ганна Масимівна

Вчитель біології,
спеціаліст вищої категорії. Заслужений вчитель України .
У 1998 році отримала Грант Соросівського вчителя.

Ганна Максимівна – це педагог, як то кажуть в народі від Бога, педагог у якого крім високих професійних якостей, в душі захована скриня високоморальних, людських цінностей особистості, разом у поєднанні які формують своєрідний вогник, що подарував таке потрібне та надзвичайно цінне світло життя не одній сотні учнів нашої школи.
Уродженка с. Видричі Ратнівського району, яка народилася 19 серпня 1941 року. Вона вийшла у світ з багатодітної сімї, де було восьмеро дітей.
З 1948 по 1955 роки була ученицею Видричівської семирічної школи. Рано пізнала ціну праці, трудилася на сезонних роботах (1955 – 1957р.) у Дніпропетровській області. У 1957 році вступила в Ерастівський технікум, який закінчила в 1961 році.
З 1961 по 1963 роки – вчитель виробничого навчання Пнівненської середньої школи.
З 1963 по 1969 роки – навчалася в Уманському державному педагогічному інституті ім. П.Г. Тичини, здобула кваліфікацію вчителя біології і хімії середньої школи.
З 1963 по 1976 роки – вчитель біології і хімії Видричівської восьмирічної школи. 1967-1969 роки виконувала обов’язки заступника директора цієї ж школи.
А з 1976 року працювала в Камінь-Каширській школі №1. З відкриттям нової школи, 1994 року, працювала в ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 м. Каменя -Каширського.
За багатолітню працю Ганна Максимівна неодноразово отримувала нагороди. З-поміж них – почесні грамоти обласного Управління освіти і науки, районного відділу освіти. Вона спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист. 1981 року нагороджена знаком «Відмінник народної освіти», в 1983 році удостоєна звання «Заслужений вчитель УРСР», а в 1997 році отримала Грант «Соросівського вчителя».
«Своїми здобутками, - каже Ганна Максимівна, - я завдячую своєму наставнику, директору Пнівненської середньої школи І.Н. Шведу, в якого набула необхідний досвід».
Ганна Максимівна у навчальному процесі виділяла два найважливіші аспекти: розвиток наукового стилю мислення і світогляду учнів та практичне застосування знань з біології на практиці. Багато уваги вчителька приділяла роботі з обдарованими учнями. Завдяки цьому, починаючи з 1998 року учнівська команда школи займала перші місця в районному рейтингу з біології. Учні Ганни Максимівни були неодноразовими призерами обласних олімпіад та турнірів юних біологів.
Нині ж сотні її вихованців здобули міцні знання і вдячні за це чудовому педагогу поліського краю Ганні Максимівні Зубок.
Ганна Максимівна розумом, талантом педагога та наполегливою працею досягла висот у професійній діяльності, а вийшовши на заслужений відпочинок у 2016 році не полишає творити добро для людей. Завжди залишається скромною сердечною людиною, ерудованою, мудрою, доброю та щирою.

Ніщик Галина Яківна

Читати, писати рахувати… Думати, співчувати і співпереживати, розбиратися у людях і собі, творити і насолоджуватися життям. Справжній учитель навчає і виховує, опікується і живе потребами своїх учнів. Саме таким педагогом є Галина Яківна Ніщик.
Галина Яківна 17 років зі свого вчительського життя віддала учням другої міської школи. І ні вона, ні всі її учні ні на хвильку не пошкодували про це. Бо коли учитель справжній, коли знаходиться поряд з дітьми часом більше, ніж рідні батьки, йому довіряєш свої думки і переживання. Коли педагог щоранку, заходячи у клас, дарує усім частинку душевного тепла і серця, то такого педагога забути неможливо. Тож Галину Яківну пам’ятають і шанують.
Ніщик Галина Яківна народилася 15 січня 1951 року в селі Залазько Камінь-Каширського району. У семирічному віці пішла до Осівецької школи. Продовжила навчання у Камінь-Каширській школі, де здобула середню освіту у 1968 році.
Із вибором професії Галина Яківна ні на мить не сумнівалася. Після закінчення школи вступила до Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки на фізико-математичний факультет. У 1972 році здобула спеціальність вчителя математики.
І ось тут розпочалася така нелегка, але надзвичайно цікава, трудова діяльність Галини Яківни. Спочатку влаштувалась вчителем математики у Підрічанську школу. Цілих 4 роки навчала там діток математичним премудростям. Далі – Раків-Ліська школа. Десять років свого життя ( з 1976 по 1986 р.) Ніщик Галина Яківна подарувала цьому навчальному закладу і його учням. Наступним етапом була перша міська школа (з 1986 по 1994 роки - вчитель математики в Камінь-Каширській школі №1), а через дев’ять років (з 1994 по 2011 р.) – вчитель математики в Камінь-Каширській школі №2.
Щодень Галина Яківна, поспішаючи до школи, аби навчити своїх учнів чомусь новому та разом з тим почерпнути чогось нового від них, вкладала у маленькі голівки та дорослі уми не тільки формули, числа і фігури, а й шляхи і методи вирішення складних життєвих задач.
Протягом багатьох років життя Галини Яківни було нерозривно пов’язане з школою. У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книгах, художник – у картинах, скульптор – у створених скульптурах, а Вчитель – у справах і думках своїх учнів». До Галини Яківни йшли і йдуть досі зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот

Шворак Галина Степанівна

Вчитель української мови та літератури,
спеціаліст вищої категорії.
Стаж роботи - 26 років.

Народилася 3 лютого 1964 року в с.Невір Любешівського району в сім'ї колгоспників. У 1979 р. закінчила восьмирічну школу с.Невір, а в 1980 р.-9 клас в с. Велика Глуша. В цьому ж році вступає у Володимир-Волинське педагогічне училище ім. Агатангела Кримського.
У 1984 р. по закінченню училища вступає на заочне відділення філологічного факультету Луцького педагогічного інституту ім.Лесі Українки.
Працює піонервожатою і вчителем початкових класів у с.Бузаки.
1989 р. - працює методистом в Будинку школяра. В цьому ж році переведена на посаду вчителя української мови та літератури Камінь-Каширської середньої школи.
З 1994 по 2001 роки працює заступником директора з виховної роботи НВК №2 Мм. Каменя-Каширського.
З 2002 по 2011 рр. - вчитель української мови та літератури НВК№2.
Галина Степанівна - оптиміст за своєю вдачею, вона завжди в центрі хвилюючих подій, серед людей, справ. Для колег та дітей беззаперечний авторитет, тому що володіє організаторськими здібностями.
Любов до дітей і своєї справи, вміння віддаватись їй всім серцем і розумом-визначальні риси Галини Степанівни. Завжди сприяла створенню морально-психологічного клімату, творчої атмосфери в навчальному закладі.
За сумлінну і творчу працю нагороджена численними грамотами і подяками райво, облво.
В 2011 році вийшла на заслужений відпочинок. За плечима десятиріччя самовідданої праці, здобутки, перемоги, спогади про учнів та колег.

Воробйов Георгій Миколайович

Воробйов Георгій Миколайович народився 8 вересня 1951 р. в місті Камінь-Каширський, де і пішов у школу, яку закінчив у 1968 р. зі срібною медаллю. Вищу освіту здобував на фізико-математичному факультеті Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фізика і математика».
Георгій Миколайович вирізнявся неабиякими творчими здібностями і наступні заслуги є підтвердженням цього:
• 1977 р. - дипломант першого Всесоюзного фестивалю самодіяльної художньої творчості трудящих;
• 1985 р. – лауреат Всесоюзного огляду самодіяльної художньої творчості;
• 1987 р. – лауреат ІІ Всесоюзного фестивалю народної творчості;
• 1987 р. – дипломант ІІ телевізійного конкурсу самодіяльних гумористів передачі «Майстри гумору».
За сумлінну і творчу працю та самовідданість роботі здобув такі почесні нагороди:
• 1995 р. - звання «Старший учитель»;
• 2001 р. – лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2001» у номінації «Фізика»;
• 2001 р. – звання «Вчитель-методист»;
• 2001 р. – удостоєний Нагрудного знака «Відмінник освіти України»;
• 2006 р. – нагороджений грамотою міністерства освіти і науки України.
З 1997 року команда школи під керівництвом Георгія Миколайовича була постійним учасником та переможцем обласних турнірів юних фізиків та юних винахідників і раціоналізаторів.
Скажуть відверто: вчителеве щастя -
Це його учнів гроно перемог,
До старості йому радіти вдасться
Тому, що він справжній педагог…
Ці слова Віталія Микульського влучно характеризують Георгія Миколайовича Воробйова. Як справжньому педагогові йому притаманні палке захоплення своєю професією, людяність, чесність, скромність, мудрість та любов до дітей. Уміло керуючи роботою учнів, поступово ведучи їх до потрібного висновку, послідовно розкриваючи їм горизонти фізичної науки, Георгій Миколайович давав кожному учневі можливість стати дослідником, експериментатором. Пов’язуючи теоретичний матеріал з життям, формував в учнів уявлення про науково-технічний прогрес, наукові пошуки та відкриття.

Мушка Надія Федорівна

Мушка Надія Федорівна народилася 13 серпня 1954 року в селі Волиця Камінь-Каширського району в сім’ї колгоспників. У восьмирічному віці пішла навчатися до Волицької початкової школи. З 1966 р. по 1972 р. навчалася у Пнівненській середній школі, де і здобула середню освіту. У 1972 р. продовжила навчання у ЛДПІ імені Лесі Українки на фізико-математичному факультеті, де у 1976 році здобула спеціальність вчителя математики.
Трудову діяльність розпочала у Гуто-Боровненській восьмирічній школі на посаді заступника директора(1976-1980 роки). З 1980 року по 1984 рік працює на посаді директора Заліської восьмирічної школи Камінь-Каширського району. У 1984 році продовжила трудову діяльність на посаді відповідального секретаря правління Камінь-Каширської організації товариства «Знання»(1984-1986р.), а з 1986 по 1991-завідуюча кабінетом політосвіти Камінь-Каширського райкому Компартії України. Педагогічну діяльність продовжила на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Камінь-Каширської середньої школи №1(1991-1994р.). Понад чверть століття присвятила навчанню і вихованню підростаючого покоління у Камінь-Каширській середній школі №2. Учні Надії Федорівни неодноразово були переможцями і призерами районної і обласної олімпіади з математики, учасниками Всеукраїнської олімпіади.
Загалом трудова діяльність становить 44 роки. За сумлінну працю нагороджена понад 30 грамотами і подяками районного, обласного значення та грамотою Міністерства освіти України. У 2016 році нагороджена сертифікатом на отримання премії районної ради. «Відмінник освіти України», старший учитель. З вересня 2020 року перебуває на заслуженому відпочинку.
Кажуть, що вчителем не стають, ним народжуються. За весь час, відданий педагогічній праці, Надія Федорівна довела, що вчитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця, це серце, віддане дітям, і душа, наповнене радістю за їх успіхи.
Надія Федорівна – приклад педагога, яким можна пишатися. Наполеглива та відповідальна, завжди доброзичлива, усміхнена, щира та відверта у спілкуванні з учнями, колегами і батьками.

Муц Тамара Федорівна

Вчитель української мови і літератури,
спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Стаж роботи - 42 роки.

Народилася  9 вересня 1954 року у м. Камені -Каширському.
У 1971 р. закінчила Камінь-Каширську середню школу з Похвальними грамотами за відмінні успіхи  у вивченні історії, української мови та літератури.
Тамара Федорівна розпочала своюю педагогічну діяльність 1971 року у восьмирічній школі с. Воєгоще Камінь-Каширського району.
У 1972 році - вступила на філологічний факультет Луцького  педагогічного інституту ім. Лесі Українки. Після закінчення у 1976 році працювала в райкомі комсомолу на посаді "комсорг груп шкіл Камінь- Каширського райкому ЛКСМ України ".
У 1988 р. працювала вихователем дитсадка- ясел №2 м. Каменя- Каширського.
З 1988 року переведена на посаду вчителя української мови та літератури Камінь-Каширської середньої школи.
З 1994  року по 2013 рік працювала  вчителем  української мови та літератури у НВК№2 м. Каменя- Каширського.
Наполеглива у праці, вимоглива до себе й учнів, обдарований майстер педагогічної справи, висококультурний професіонал - такою запам'ятається  Тамара Федорівна колегам та учням, яким поталанило навчатися у неї.
Учні Муц Т.Ф. неодноразово були учасниками районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, конкурсу ім.Петра Яцика та мовно- літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність Тамару Федорівну було нагороджено  грамотами та подяками.
У 2013 р. Муц Т.Ф. вийшла  на заслужений відпочинок, присвятивши себе вихованню онуків. Тамара Федорівна - дбайлива мама, найкраща бабуся, чудова господиня і неперевершена  квітникарка. ​Впродовж усього життя талановито поєднує любов до слова та квітів.

Решетовська Марія Олександрівна

Вчитель географії,
спеціаліст вищої категорії.
Стаж роботи - 36 років.​

Народилася 5 листопада 1960 року в с. Хабарище Ратнівського району Волинської області. Зростала в багатодітній сім`ї простих колгоспників. Незважаючи на труднощі, батьки дали дітям необхідну освіту.
Навчання в школі розпочала в 1967р. з Хабарищанської початкової школи, де закінчила 4 класи. До 8 класу навчалася в школі с. Воля- Щетинська, а 9-10 клас здобувала знання в Межиситській середній школі.
В 1977 році на відмінно закінчила школу, завдяки чому по співбесіді була зарахована на навчання до Володимир-Волинського педагогічного училища. Згодом заочно закінчила географічний факультет Луцького педагогічного інституту.
Трудову діяльність Марія Олександрівна розпочала після закінчення педагогічного училища (1979 р.) на посаді вчителя початкових класів Ставищанської початкової школи.
З 1981 року по 1995 рік працювала вчителем географії у Клітицькій восьмирічній школі.
З січня 1995 року по 2016 рік – учитель географії в НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія” №2 м. Каменя-Каширського.
Марія Олександрівна - мудрий наставник, терплячий учитель, тонкий психолог, знавець дитячої душі. Вона вивчала кожну дитину як особистість, шукала індивідуальні підходи, допомагала кожному учневі знайти себе і своє місце в світі.
   Вона завжди йшла в ногу з часом, виховувала якісно нове покоління, що виростало на досягненнях науково-технічного прогресу та нового мистецтва. Тому  відмінними рисами педагога були нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. 
За високу результативність роботи Марія Олександрівна Решетовська нагороджена Грамотою Міністерства освіти Української РСР та має багато Почесних грамот від обласного відділу освіти.
В 2016 році вийшла на заслужений відпочинок. За плечима десятиріччя самовідданої праці, здобутки, перемоги, методичні знахідки. Зараз життя її сповнене радістю від успіхів двох доньок та онуків.

Малярчук Леонід Якович

Малярчук Леонід Якович народився 3 червня 1943 р. в м. Камені-Каширському, де і пройшло його дитинство. Він зростав у сім’ї простого працівника пошти, а його мати – безробітна, трудилася на власному господарстві (мали 10 десятин городу). У семирічному віці (1950 р.) пішов до школи, яку закінчив у 1960 році. Пізніше, з 1960 по 1969 рр. – навчання в Луцькому державному педагогічному інституті імені Лесі Українки на фізико-математичному факультеті (заочне відділення). Здобув закінчену вищу освіту за спеціальністю вчитель математики середньої школи. На 3 роки змушений був припиняти навчання за станом здоров’я (брав академвідпустки).
З 20 серпня 1964р. по 26 лютого 1966 р. Леонід Якович проходив практику у с. Прикладники Заріченського району Рівненської обл. (вчитель математики, фізики і креслення).
Свою трудову діяльність розпочав вчителем фізики і математики у вечірній школі с. Раків-Ліс (серпень – листопад 1967р.)
А вже 11 листопада цього ж року пішов на роботу в середню школу м. Каменя-Каширського вчителем математики і фізики.
З 1978 по 1994 рр. – вчитель фізики і математики у середній базовій школі м. Камінь-Каширський. З 1994 по 2012 р. продовжує працювати вчителем математики у загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ступенів м. Каменя-Каширського.
За сумлінну роботу Леонід Якович був нагороджений багатьма похвальними грамотами районного і обласного відділу освіти, зокрема:
• 21 грудня 1981 р. міністерством освіти УРСР видано значок №75661 «Відмінник народної освіти».
• 19 лютого 1985 р. отримав посвідчення №26794 «Відмінник освіти СРСР».
• 6 травня 1986 р. отримав звання «Учитель-методист».
Усі ці досягнення стали можливими завдяки неухильному дотриманню життєвого кредо, який проніс через усе життя: «Ніколи не здаватись і не втрачати надії. Намагатися жити з чистою совістю.»
А майбутнім поколінням завжди бажає: «Нехай темної ночі до вас завітає добрий чарівник. У величезний лантух він покладе ваші лінощі, неробство і заздрість, а серця наповнить любов’ю та добром. Той міх занесе на край світу і кине у глибоку прірву. Будьте старанні – і досягнете мети!»

Баховська Віра Олексіївна

Вчитель хімії,
спеціаліст першої категорії
Стаж роботи - 31 рік.​

Народилася 10 листопада 1958 року в с. Личини. Через деякий час батьки переїхали в с.Раків Ліс, де закінчила восьмирічну школу в 1974 році. А далі 2 роки навчалась в К-Каширській школі. Після школи працювала 2 роки в колгоспі. В1978 році поступила в Житомирський педінститут на природничий факультет. Трудову діяльність Віра Олексіївна розпочала після закінчення педінституту. Два роки працювала в Броницькій середній школі. Далі в райво інспектором і методистом. З 1995 року вчителем хімії в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» №2 м.Каменя-Каширського. Віра Олексіївна - досвідчений педагог, мудрий наставник,знавець своєї справи.У своїй роботі використовувала різні прийоми і методи,які допомагали учням формувати необхідні знання і навички. Доброзичлива,стримана,працелюбна,врівноважена-такою запам’ятали її колеги і учні. В 2015р. вийшла на заслужений відпочинок. За плечима десятиріччя самовідданої праці,здобутки, перемоги,спогади про учнів і колег.

Склезь Надія Пилипівна

вчитель початкових класів,
спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист,
педагогічний стаж 46 років.

Гордістю нашої школи є педагоги, які вибрали нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання підростаючого покоління, яке у ХХІ столітті буде творити історію нашої країни. Ці слова в повній мірі стосуються не тільки педагогів, які зараз працюють у школі, а й тих які вже на заслуженому відпочинку. Зразком для наслідування для освітян була і залишається вчитель початкових класів Склезь Надія Пилипівна.
Народилася Надія Пилипівна 30 листопада 1954 року. Закінчивши школу, вступає до Володимир-Волинського педучилища ім. Кримського, де навчається за фахом «учитель початкових класів».
Трудову діяльність розпочала у селі Клітицьк, одночасно здобуваючи вищу освіту в педагогічному інституті ім. Лесі Українки. І вже з перших кроків вона зрозуміла, що обрала правильний шлях.
Минали роки… Посіяне добро повертається сторазово ще більшим добром. Так і Надія Пилипівна, поєднуючи в собі любов до своєї справи і любов до учнів, отримуючи задоволення від улюбленої професії, стала висококваліфікованим учителем, здобула визнання та повагу оточуючих. Педагогічний досвід, щира любов до дітей, невгамовне серце, снага до знань привели у 1994 році у НВК №2 м. Каменя-Каширського.
Надія Пилипівна – вчитель-методист, переможець районного конкурсу «Вчитель року – 1992» та лауреат обласного етапу. 5 років була керівником районної школи швидкого читання, протягом 2-х років очолювала авторську лабораторію «Використання дидактичних резервів читання – шлях до успішного навчання учнів початкових класів». Досвід її роботи з теми «Розвиток навичок швидкого свідомого читання» вивчався і впроваджувався в практику вчителями молодшої ланки не лише школи, але й району та області.
Надія Пилипівна відзначається високою культурою, моральними якостями. І хоча вона вже на пенсії, та часто є гостею школи, дає поради молодим колегам. Це людина надзвичайного педагогічного хисту, високої інтелектуальності та безмежної доброти. Результатом плідної діяльності вчителя є переможці і призери районних олімпіад. На її рахунку багато відкритих уроків, що залишали в дитячих душах відчуття доброї казки, позакласних заходів, де кожна дитина мала можливість продемонструвати свої обдарування.
Надія Пилипівна дбала, щоб одночасно забезпечувати засвоєння знань і формування нових позитивних особистих якостей учнів, зокрема, доброти, стриманості, працелюбства, патріотизму. Її взаємовідносини з учнями в повній мірі можна віднести до педагогічної співдружності, їх відрізняє справжній гуманізм, повага до особистості кожної дитини.