Екскурсія в Дубенський замок

Напередодні осінній канікул учні 6-А та 6- В класів на чолі з класними керівниками відвідали Дубенський замок. Замок князів Острозьких XVст. – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя.Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п.
  Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

Діти побували  у мисливській зоні замку та у кімнаті кривих дзеркал,де досхочу посміялися зі свого відображення.

Наступною зупинкою шестикласників став Тараканівський форт.Це унікальне місце нашої країни, яке приховує багато таємничих історій та легенд. Діти із задоволенням мандрували підземеллями форту ,підсвічуючи собі ліхтариками та слухали екскурсовода.

З нетерпінням малі мандрівники чекали на розваги у “Порт Сіті” міста Луцька.Стрибаючи на батутах,граючи на автоматах,смакуючи піцою ,морозивом та іншими смаколиками ,вони провели тут дві години,які пролетіли дуже швидко.

Втомлені,але задоволені учні повернулися  ввечері додому ,де їх  з нетерпінням.чекали рідні