Безпека у побуті та школі

Людина постійно перебуває у прихованому небезпечному середовищі. Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, препаратами побутової хімії. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки.

Змістовним і цікавим пройшов відкритий виховний захід у 7-их класах « Безпека у побуті та школі». Під час перегляду мультфільму «Сам удома» семикласники ознайомилися з правилами поведінки «самудомівця». А продовженням свята був квест, де учні демонстрували правила безпечної поведінки.. Допомагали у проведенні свята класні керівники Коренга І.М., Остапук О.В., Федорук В.П. Переможцями стали учні 7-А класу.

Вітаємо переможців!